Rüyada acıkmakla ilgili gördüğünüz herşeyin yorumu

Ahmet Turan

Administrator
Yönetici
Rüyada acıkmak, açlık çekmek, aç birini görmek, açıkmış hayvan görmek ve buna yakın her şeyi sizler için yorumluyoruz.

Rüyada aç olduğunu görmek iyi mi, kötü mü?

Rüyada kişinin ( erkek yada kadın ) hayatında ciddi sıkıntıların olacağına delalet ettiğini yorumlayanlar var. Yaşanan bu sıkıntının da maddi sıkıntılar olduğunu ortak bir şekilde ifade etmektedirler.

Rüyada Açlık Çektiğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında açlık çektiğini görmesi, kişinin çok mutlu olacağı bir haber alacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında açlık çektiğini görmesi, rüya sahibinin elinin bolluğa kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Açlık Çeken Birini Görmek
Kişinin rüyasında açlık çeken birini görmesi, rüya sahibinin hak yolundan hiçbir zaman ayrılmayacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında açlık çeken birini görmesi, kişinin hayatı boyunca alın teri ile çalışıp yaşamaktan vazgeçmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Aç Bir İnsan Görmek
Rüya sahibinin rüyasında aç bir insan görmesi, kişinin hayırsız ve günah olacak işlere bulaşacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında aç bir insan görmesi, rüya sahibinin kafasına koyduğu şeyi elde etmek için her şeyi yapacağına yorumlanır.

Rüyada Acıkmak

Rüyada acıkmak, rüya sahibinin kazancının günden güne azalacağına, işlerindeki veriminin düşeceği demektir. Rüya sahibinin rüyasında acıktığını görmesi, kişinin hayatında karşısına çeşitli engeller çıkacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Açlık Duyduğunu Görmek
Kişinin rüyasında açlık duyduğunu görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda mal ve mülk sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında açlık duyduğunu görmesi, kişinin çok hırslı bir kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Acıkmış Hayvan Görmek
Rüyada acıkmış hayvan görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlardan hayır duası alacağına yorulur. Rüya sahibinin rüyasında acıkmış hayvan görmesi, kişinin karşısına çıkan yoksul kimselere yadım edeceğine delalet eder.
 
Üst